בית הספר לשחיה הגדול בישראל

שחייה לא לומדים מהמציל

בעבר, מציל הבריכה, האיש החשוב והחזק בבריכה היה אחראי על לימודי השחייה בבריכה. המציל היה מלמד, מתקן והיה הסמכות בבריכה בלימודי השחייה. עם השנים קצת השתנו החוקים וקמו בתי ספר לשחייה שמיועדים ללמד שחייה. כבית הספר הגדול בארץ ללימודי שחייה, אנחנו יודעים ללמד שחייה ואנחנו אוהבים את זה. 
אלפי ילדים ומעל עשור של ניסיון הביאו אותנו להאמין שלימודי שחייה זה עיסוק רציני ורצינו להגיד לכם מה עושה את 2swim למקום שבו כדאי ללמוד.

כי לנו ב2swim  זה ברור, מקצועיות צריך ללמוד.

כל מדריכי השחייה בצוות ההדרכה של 2swim הם מדריכים מוסמכים לפי ההכשרה של חוק הספורט בבתי הספר הטובים ביותר להסמכות מדריכים. למה מתכוונים כשאומרים שהמדריך הוסמך לכך ע"י חוק הספורט?
* המדריך למד אנטומיה, פיזיולוגיה, פסיכוליגה של ילדים.
* המדריך עבר הכשרות בנושא לימוד השחייה מאנשים שהוכשרו לכך והם בעלי ניסיון של שנים בלימוד השחייה. * המדריך עבר הדרכות, העביר הדרכות תחת פיקוח ותירגל את הרגלי ההדרכה שלו בפני אחרים.
* המדריך יודע מה הוא עושה ועובד לפי תוכנית עבודה מסודרת.

אם כל הכבוד למציל בבריכה, שאולי יודע לשחות, בקורס מצילים לא לומדים להדריך…

כי להיות מקצועי זה אומר כל הזמן להתעדכן.

ב   2swim אנחנו יודעים שמקצועיות המדריך כל כך חשובה, ולכן צוות המדריכים עובר השתלמויות אצל אמנים בכירים בשחייה הישראלית. לפני כמה חודשים, צוות 2swim אירח את מאמן השחיייה האגדי ברי אבנר שלאורך השנים אימן והדריך תחת ידיו לא מעט אלופי ישראל. ברי סיפר על הדברים העדכניים ביותר בשיטות הלימוד, ערך עם המדריכים סדנה וכתב אתם ביחד תוכנית לשיפור ההדרכה.

מדריך מצויין תמיד מוכן ללמוד, לשפר ולהתעדכן.

המערכת התומכת של 2swim יודעת לנתב את הילד למקום שהכי מתאים לו.

אמרנו ששנים של ניסיון הם אלה שיוצרים את ההבדל. אז כן, שנים של ניסיון ייצרו את מערכת העבודה המסודרת שלנו שבה אנחנו יודעים לנווט את הילד לקורס שהכי מתאים לו. לראות את רמת הילד שהוא רק מגיע לבריכה, להתאים לו קבוצה ברמה שמתאימה לו, חוסך תסכול רב מהילד ומגביר את ההנאה שלו מהשיעור וחיבור מהיר מאוד לקבוצה שהיא דומה לו ברמה. אם לא שכחתם את הפוסט הקודם- הנאה מבטיחה התמדה! כן, חשוב לנו שהילדים יהנו מהשיעור וייפתחו התמדה לאורך זמן בשלבי הלימוד והשיפור השונות.

אז עכשיו שמתחיל הקיץ, ואתם עומדים לבחור את מדריך השחייה לילד שלכם, תדעו שב 2swim אנחנו עושים את כל ההכנות המקצועיות שהילד שלכם יקבל את השיעורים הכי טובים.

דילוג לתוכן