חוגי השחייה- לא תמיד אפשר לדעת לאיפה הדרך תוביל?

הפעם נעסוק בדרך בה שיעורי השחייה וחוגי השחייה יכולים להוביל לרומן בלתי נשכח. כן כן, שאתם מביאים את הילד לשיעורי השחייה וחוגי השחיייה ב 2Swim תזכרו את השורות הבאות.

קייטי לדאקי, השחיינית האמריקאית הטובה ביותר בכל הזמנים, בעלת מספר בלתי נתפס של מדליות זהב אולימפיות ומספר רב של שיאי עולם, סיפרה השבוע בראיון טלוויזיוני על הדרך שלה בעולם השחייה.

בצורה מאוד מפתיעה, לדאקי בכלל לא האמינה שהיא תהיה שחיינית. "זה התחיל בטעות, אח שלי היה בחוג ואני הצטרפתי לשיעורי השחייה בקיץ רק כדי ללמוד…". לדאקי הגיעה לבריכה מחוג הכדורסל שהיא מאד אהבה, והתחילה ללמוד לשחות. "מה שתפס אותי", מסבירה לדאקי, "זה האווירה והכיף שהיה בבריכה עם המאמנים והשחיינים".

בתחרות הראשונה בגיל 6, בשנת 2003, לא הכל הלך בצורה חלק, ולדאקי כמעט ולא סיימה את הבריכה מרוב התרגשות. לדאקי מספרת על תמיכת המאמנים שדחפו והסבירו שהשחייה היא דרך חיים ולא תחרות אחת. נהנים מהדרך, לומדים, אוספים כלים ומתקדמים.
בתחרות הבאה היא כבר סיימה בריכה מלאה במקום האחרון…
ההנאה הביאה את לדאקי להצטרף לחוג השחייה השנתי ומשם???

בגיל 15, בהיותה חברת הנבחרת הצעירה ביותר באולימפיאדת לונדון, לדאקי הפתיעה את עולם הבריכה כאשר זכתה במדליית זהב במשחה ה800 חופשי והפכה לשם דבר בעולם השחייה. באולימפיאדת ריו בשנת 2016, לדאקי כבר היתה שם דבר עם 4 מדליות זהב ושני שיאי עולם בהיותה בת 19. לדאקי שוחה היום תוך כדי לימודים באחת מאוניברסיטאות היוקרה בארצות הברית והיא תלמידה מצטיינת.

אז מה צוות המאמנים של 2Swim מאמין שאפשר ללמוד מזה?

  • השחייה היא עולם ומלואו, אין מקום יותר טבעי מ 2swim בשביל להתחיל את המסע שיהיה מלמד, מעשיר וחיובי.
  • אי אפשר לדעת אם יצמח אלוף עולם…אבל כן אבל לדעת שצוות המאמנים של 2Swim יאפשר לילד ללמוד כלים שיהפכו שימושיים בשבילו במהלך החיים.
  • צוות המאמנים של 2Swim עובר הכשרות והשתלמויות מאמנים בכירים על מנת לפתח את קישורי הלימוד וההנאה באימונים.
  • אנחנו די בטוחים שהיורשת של לדאקי מסתתרת באחד מהסניפים של 2swim ברחבי הארץ.
  • כמו תמיד, צוות המאמנים של 2Swim ממתין לכם בבריכה ללימוד ולחוגים שנתיים.

מאמרים דומים באותו נושא

דברים שחשוב לדעת לפני שאתם קופצים לבריכה

בריכת שחייה היא מקום נהדר לאימון פיזי. עם זאת, לפני שאתם קופצים למים, יש כמה דברים שחשוב לדעת על מנת שתוכלו לשמור על בריאות השיניים ועל בריאות הלב וכלי הדם. לשחייה אין בדרך כלל מוניטין רע אצל רופאי השיניים, בניגוד לאגרוף או לכדורגל, שם הפגיעות בשיניים עלולות להיות רציניות. ובכול זאת, בילוי זמן רב מדי […]

לקרוא בהרחבה

יתרונות חוגי שחייה על פני חוגים אחרים

אילו חוגי שחייה קיימים? היכן ניתן ללמוד לשחות ולשפר את סגנון השחייה? מהם היתרונות של חוגי שחייה על פני חוגים אחרים? אנו ב – 2SWIM מציעים לכם שיעורי שחייה פרטיים, חוג שחייה לילדים ולמבוגרים, קבוצות שחייה שבעזרתן ניתן לשמור על כושר, חוג טריאתלון ועוד. השיעורים וקבוצות השחייה מתקיימים בבריכות המובילות ברחבי הארץ, הכול על מנת […]

לקרוא בהרחבה