חוגי שחייה לילדים בקרית אונו

אם אתם מתכננים לעבור לקריית אונו ואם אתם חוששים שלא תוכלו למצוא חוג מתאים לילדים בעיר יחסית קטנה, שעד לפני כעשרים שנה עוד פעלה כמועצה מקומית, קראו את המאמר הבא וגלו כל מה שצריך על חוגי שחייה לילדים בקריית אונו ועל הסיבות שהופכות חוג כזה לאידיאלי עבור הילדים שלכם.

 למה דווקא שחייה?

 אם עד כה הילדים שלכם לא השתתפו בחוג שחייה ואינכם בטוחים מדוע כדאי להם להתחיל לעשות זאת, לפניכם כמה מהיתרונות הטמונים בהשתתפות בחוג שחייה. ראשית, חוג שחייה יאפשר לילדים שלכם לרכוש את מיומנויות השחייה. החיים יזמנו לילדיכם סיטואציות רבות בהן יהיה עליהם להרגיש בטוחים בסביבה מימית וככל שילמדו לשחות בגיל מוקדם יותר, כך יהיה להם קל יותר לרכוש את המיומנות, מה שבתורו ישפיע על מידת הביטחון שלהם. ידיעת השחייה היא כלי הישרדותי, וככזה, לא רק שהילדים ירגישו בטוחים יותר כשהם יידעו לשחות, אלא שגם אתם תרגישו בטוחים יותר לדעת שהילדים יכולים להסתדר במים.

שנית, השחייה היא מהפעילויות הגופניות הנפוצות והבריאות ביותר, ולכן ילד ששוחה באופן קבוע הוא ילד שחוסן גופו יהיה גבוה יותר, ילד שיהיה חזק יותר ובריא יותר. למעשה, יתרון זה טמון בכל חוג הסובב סביב פעילות גופנית, אך מאחר שהשחייה היא מסוגי הספורט הבריאים ביותר, הרי שהיא תיטיב עם גופו של ילדיכם על אחת כמה וכמה. לבסוף, מאחר שהשחייה מתקיימת במים, היא נחשבת לפעילות מרגיעה מאוד, שתאפשר לילדים לעבור חויית הרפייה המשחררת ממתחים. חוגי שחייה לילדים מתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים, לאחר שהם חוזרים מבית הספר, כך שמלבד שיפור הכושר הגופני זוהי הזדמנות נהדרת עבור הילדים להניח בצד את כל מה שעבר עליהם בבית הספר, להרפות ולהירגע.

 מה הקשר של מרכז לידר ספורט לכל זה?

מרכז "לידר ספורט" שייך למועצה המקומית גני תקווה והממוקם בסמוך לקריית אונו.

זהו אחד ממרכזי הספורט הפעילים ביותר באזור שבו מתקיימות פעילויות שחייה מגוונות, בפרט חוגי שחייה לילדים. כל פעילויות השחייה במתחם מתקיימות במסגרת בית הספר לשחייה 2swim , שהוא מבתי הספר לשחייה המובילים בארץ המתמחה בלימוד שחייה ואימוני שחייה. בית הספר מעסיק מדריכי שחייה שעברו הכשרתם והוסמכו במכון ווינגייט ושיש להם ניסיון רב בלימוד שחייה לילדים, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אם תחליטו לרשום את ילדיכם לחוג שחייה במרכז לידר ספורט, הרי שהם יופקדו בידיים בטוחות.

מאמרים דומים באותו נושא

שחייה לילדים בגבעת שמואל

למי מתאימים שיעורי שחייה לילדים בגבעת שמואל? מי מציע אותם? ומה הם כוללים? כולנו יודעים עד כמה פעילות גופנית תורמת לנו לא מעט, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי. הדבר נכון גם כשמדובר בילדים. באפשרותה של פעילות גופנית לתרום רבות לילדים מכל סוג ומכל גיל כאשר בין הפעילויות הפופולריות והיותר מועילות, שחייה תופסת את אחד […]

לקרוא בהרחבה

איך שחייה משפרת את תסמיני מחלת הסכרת?

שחייה היא דרך מצוינת לשיפור כושר הלב וכלי הדם. השחייה מאופיינת בתנועה מתמדת, וזו מאפשרת לגוף להזרים דם וחמצן ביעילות רבה יותר. בנוסף, שלא כמו בענפי ספורט אחרים, כגון כדורגל או כדורסל, השחייה לא מפעילה לחצים על מפרקי הגוף ולא פוגעת בהם. למעשה, השחייה משתמשת בעת ובעונה אחת בכל שרירי הגוף, הן העליונים והן התחתונים, […]

לקרוא בהרחבה